“HITTEL ÉS SZAKÉRTELEMMEL”

Mérlegképes könyvelő-pénzügyi munkatárs állást hirdet a Baptista Szeretetszolgálat

Szerző: Főadmin Bejegyzés: 2022. február 16., szerda 10:23

Szervezetünk központi irodájába keressük az önállóan és csapatban is dolgozni tudó, legalább 3 éves gyakorlattal rendelkező munkatársunkat, teljes munkaidőben.

Ezek lesznek a feladataid nálunk:

  • Közreműködés a szervezet főkönyvi könyvelésében
  • Kapcsolattartás az intézményekkel
  • Önálló intézmények főkönyvi könyvelése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
  • Az éves beszámoló összeállítása
  • Pénzügyi elszámolások, kimutatások készítése
  • Kötelezettségvállalások rögzítése, nyilvántartások vezetése
  • Vezetői beszámolók, adatszolgáltatások készítése
  • Papíralapú és elektronikus dokumentáció rendezése
  • Együttműködés a szervezet munkatársaival

TE VAGY A Mi emberünk, amennyiben:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezel
  • Gazdasági társaságnál, könyvelő irodánál vagy nonprofit szervezetnél főkönyvi könyvelésben szerzett legalább 3 éves tapasztalatod van
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzésben számíthatunk rád
  • Magabiztos Excel és Word felhasználói ismerettel és gyakorlattal rendelkezel

Ami előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft program kezelésének ismerete
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Költségvetés tervezésében, kötelezettségvállalás nyilvántartásában szerzett tapasztalat
  • Támogatások elszámolásában szerzett tapasztalat

 AMIT kínálunk:

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Rugalmas munkakezdési időpont
  • Stabil háttér
  • Korszerű irodai környezet
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, vidám, segítőkész csapat
  • Azonnali kezdés lehetősége

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Teljes és részmunkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest VI. kerület

Munkakör betöltésének kezdő időpontja:

  •  A pályázatok elbírálását követően akár azonnal is tudsz kezdeni

  • Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével várjuk az allasejsz@baptistasegely.hu e-mail címünkre
  • Az email tárgyában kérjük feltüntetni: jelentkezés pénzügyi munkatárs pozícióra
  • Adatkezelő: Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy
  • A jelentkezések elbírálásával kapcsolatos adatvédelmi tájékoztatót az alábbi linken érheted el: http://www.baptistasegely.hu/adat/tartalom/1524/fajlok/ejsz_elozetes-adatkezelesi-tajekoztato_allashirdetesek.pdf

KAPCSOLÓDÓ HÍREINK

Budafokon mutatkozott be a Baptista Szeretetszolgálat

Budapest - A Szeretetszolgálat Hónapja elnevezésű rendezvénysorozat április 14-én sorra került állomásaként a budafoki gyülekezet szeretetteljes közösségében mutatkozott be a Baptista Szeretetszolgálat.

Közeledik a Szeretetszolgálat Vasárnapja!

Budapest - Április 14-én, vasárnap az egyik nagy baptista gyülekezetben egy istentisztelet keretében röviden bemutatjuk/felvillantjuk a Baptista Szeretetszolgálat munkáját, a küldetésünket és hívjuk a gyülekezetet a közös szolgálatra, önkéntességre, támogatásra.

A Baptista Szeretetszolgálat Istentől megáldott feltámadási ünnepet kíván!

Lap tetejére