“HITTEL ÉS SZAKÉRTELEMMEL”

Az Országgyűlés elnöke is köszönetet mondott a kulturális kirándulásokért

Szerző: Főadmin Bejegyzés: 2019. április 12., péntek 14:56

 

Budapest – A Baptista Szeretetszolgálat Baricz Dezső programigazgató irányítása mellett ötödik éve folytatja a „Kulturális kirándulás a fővárosban” elnevezésű programsorozatát. A munkát Kövér László, az Országgyűlés elnöke április 10-én keltezett levelében köszönte meg.

KAPCSOLÓDÓ HÍREINK

Baptista Szeretetszolgálat 30: velünk ünnepelt a Világszövetség főtitkára!

Budapest, Pákozd, Velence - Május utolsó napjaiban ünnepeltük a Baptista Szeretetszolgálat alapításának 30. évfordulóját, amely három évtizede dolgozik azért, hogy reményt vigyen oda, ahol a legnagyobb a szükség. Munkatársaink segítenek a bajba jutottakon, a rászorultakon, ott vannak a válsághelyzetekben itthon és szerte a nagyvilágban. A fővárosban, a pákozdi logisztikai központban, majd a velencei imaházban idéztük fel a múlt, a jelen és a jövő történéseit, kihívásait, az azokra adott válaszokat.

Középpontban a Föld és a talaj: fórum programjainkat érintő témákról

Budapest – Tudomány, társadalom, igazságos átmenet: a Baptista Szeretetszolgálat Alapítvány a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Nemzetközi és Európai Szakkollégium társszervezésében e kulcsszavak mentén rendezett fórumot május 5-én a patinás oktatási intézmény dísztermében.

Vidám együttléttel, piknikkel ünnepeltük 30. születésnapunkat!

Velence - A kerek jubileumot minap a születés, az első feladatellátás megtervezésének helyszínén, Velencén egy kötetlen piknikkel, baráti találkozással ünnepelték meg a Baptista Szeretetszolgálat munkatársai.

Lap tetejére